Tekerlekli Mobil Ev

fema grup prefabrik  olarak size minimalist bir yaşam alanı sunmak için kalabalık ve fazladan yer kaplayan ne varsa sizin yerinize hepsini minimuma indirdik. Bugüne kadar ki ürettiğimiz en iyi fema grup prefabrik modellerini size sunmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki ödediğiniz ücretin karşılığını fazlasıyla almak istiyorsunuz. Bizden satın alacağınız ürünlerimizde ödediğiniz tutarın karşılığını size sunabilmek için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz.

fema grup prefabrik olarak; İyi bir başlangıç her zaman fazlasını sunar. “Büyük özgürlüğe sahip küçük evler.” sloganımız ile herkesi bu deneyimi yaşamaya, doğa ile iç içe olmaya davet ediyoruz.

Çevreci, doğaya saygılı ve sürdürülebilir

Doğaya karbon ayak izi bırakmayan, çevreci yeni nesil bir yaşam tarzıyla hayatınızı yeniden tasarlayabilir ve daha da özgürleştirebilirsiniz.

Finansal ve yaşamsal özgürlük için büyük bir adım

Yıllar süren bir konut kredisi veya finansal kaynak kullanımı yükü altına girmeden, finansal ve yaşamsal özgürlüğünü önemseyenler için alternatif bir ev çözümü.

Tekerlekli, taşınabilir, özgür bir yaşam sahibi olun

Taşınabilir bir ev size bir çok avantaj sağlar. Dilediğiniz yerde yaz tatilinizi yapabilir, hafta sonları doğayla iç içe olabilir, ya da uygun alanlarda düzenli ve sürekli yaşayabilirsiniz. Hareket özgürlüğünüz de en büyük avantajınız olur.

Sahip olduğunuz yaşam konforları kaybetmeyin

Tiny House tasarladığı küçük ev modelleri ve projeleriyle hayatınızda alıştığınız, sevdiğiniz konforları kaybetmeden doğal yaşamla iç içe olun.

Blog