İşlevsel ve Farklı Kullanım Alanlarına Sahip: Yemekhaneler

Pratik ve kullanışlı yönleri ile öne çıkan hazır yapıların en çok tercih edilen seçeneklerinden prefabrik yemekhaneler, pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle şantiyelerde konteynerler gibi prefabrik yapılar da oldukça sık tercih edilmekte, prefabrik yemekhaneler de bu hazır yapı modellerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Şantiyelerin yanı sıra fabrikalarda, pek çok farklı sektörde bulunan işletmelerde ve sosyal tesislerde de kullanım kolaylığı ve pratiklik sunduğu için prefabrik yemekhaneler tercih ediliyor. Fema Prefabrik olarak müşterilerimizin sahip olduğu personel sayısına uygun metrekare seçenekleri sunuyor, iç mekânda kullanışlılığı artıracak yüksek kapasite sunan planlamalar yapıyoruz.

Personel Sayısına Uygun Oturum Alanı Planlaması

Prefabrik yemekhaneler, pek çok farklı alanda ve sektörde tercih edildiği için zengin bir metrekare seçeneği ve iç mekân planlaması sunuyor. Yemek alanı olarak kullanılacak bölümün statik hesaplaması, hata payı olmadan ve en verimli planlama oluşturulacak şekilde yapılmaktadır. İç mekânı oluşturan bölümlerde ferah bir atmosfer oluşması adına personel sayısı göz önünde bulundurularak ve kullanılacak masa ve sandalyeler dikkate alınarak planlama yapılmaktadır. Farklı işletmeler ve firmalar için hazırlanan prefabrik yemekhane tasarımlarında öncelik; alanı kullanacak olan personel sayısı ve mekânın kapasitesi olmaktadır.

Hijyenik ve Konforlu Yemek Alanı

Yemekhane denildiğinde ilk akla gelen özellik; hijyenik olması ve temiz bir atmosfer sunması oluyor. Prefabrik yemekhaneler, sağlığa ve doğaya zarar vermeyen ekolojik yapıları ile yeme ve içme alanı için en ideal forma sahip hazır binalar olarak öne çıkıyor. Tasarımında kullanılan kaliteli malzemeler, iç mekânda oluşabilecek nemlenme ve küf oluşumu gibi durumları engellemekte, sağlıklı ve hijyenik bir yemek alanı sunmaktadır. Aynı zamanda yemek alanı için ayrı bir bina sunan bu yapılar, iş yaşamında konforu ve prestiji artıran avantajlı özelliklerden biri oluyor.

Yüksek Kaliteli Havalandırma ve İzolasyon

Yemekhanelerde yaşanan en büyük sıkıntılardan biri, pişen yemek kokusunu ortadan kaldıracak ve ağır bir atmosfer oluşmasını engelleyecek; kaliteli havalandırma sisteminin olmamasıdır. Prefabrik yemekhaneler, tasarım ve planlamaları gereği yemekhane için en ideal havalandırmaya sahip yapılardan oluyor. Çalışma saatlerine ara verilen öğle yemeklerinde keyifli ve havalandırma bakımından ferah bir atmosferde personellere yemek yeme alanı sağlıyor. Aynı zamanda prefabrik yapıların en avantajlı yönlerinden olan iyi izolasyon özelliği; yemekhane tasarımlarında da mevcut olmaktadır.

Ölçüler: Prefabrik Yemekhane 66 m², Prefabrik Yemekhane 79 m², Prefabrik Yemekhane 118 m², Prefabrik Yemekhane 158 m², Prefabrik Yemekhane 59 m², Prefabrik Yemekhane 226 m², Prefabrik Yemekhane 335 m²