Sosyal Yaşam Alanları için Portatif Çözümler

Kısa sürede fabrikada üretimi gerçekleştirilen, kolayca kurulup hızlı bir şekilde taşınabilen prefabrikler, pek çok farklı işleve sahip tasarımları ile dikkat çekiyor. Yaşamımızı kolaylaştıran hazır yapılar arasında en çok tercih edilenlerden biri de prefabrik WC ve duş kabinleri oluyor. Kamp alanları, park ve plaj gibi açık alanlar, fuar ve organizasyon gibi etkinlikler; bu prefabrik yapıların yaygın olarak kullanıldığı alanları oluşturmaktadır.

Sosyal yaşam içerisinde gereksinim duyulan kişisel ihtiyaçları, portatif ve pratik yapısı ile karşılayan prefabrik WC ve duş kabinleri, oldukça büyük kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Villa Yapı olarak büyük organizasyonlar, sosyal tesis ve plaj gibi alanlarda konforu hissedeceğiniz geniş metrekareye sahip projeler yaptığımız gibi daha küçük ve tekli prefabrik WC ve duş tasarımlarına da çalışmalarımız arasında yer vermekteyiz.

Şantiye ve Dönemlik İş Projelerinde Kullanışlı Alanlar

Şantiye gibi proje bazlı ve belirli bir dönem aralığında gerçekleştirilen iş kollarında konaklama ve kişisel ihtiyaçlar için gereksinim duyulan alanların sağlanması en zorlu işlemlerden biri oluyor. Modüler yapılar olarak hızlı çözümler sunan prefabrik ve konteynerler bu noktada en avantajlı yapıları oluşturuyor.

Prefabrik yatakhaneler, personelin konaklaması için gerekli konforlu alanı sağlarken prefabrik WC ve duş kabinleri de portatif ve kullanışlı yapılarıyla avantaj sağlayan pratik projeler olarak çok fazla talep görüyor. Villa Yapı olarak iş ortaklarımızın bünyesinde çalışmakta olan personelin sayısına uygun bir kapasiteye sahip konforlu ve hijyenik alanlar planlamaktayız. Belirlediğimiz kriterler doğrultusunda gereksinim duyulan ihtiyacı sağlayacak alan kapasitesine sahip projeler geliştirmekteyiz.

Hijyenik ve Sağlıklı Hazır Yapılar

WC ve duş gibi alanlar için başlı başına en önemli kriter; hijyenik ve sağlıklı görünüm sunan bir alan olmasıdır. Prefabriklerin tasarımında kullanılan malzemeler nem ve pas tutmayan hijyenik bir alan oluştururken iç mekânda gereksinim duyulan elektrik ve su tesisatı eksiksiz ve her bir detayı açısından güven veren prefabrik WC ve duş alanı yaratmaktadır.

Bu alanlar normal şartlarda nem oluşumuna müsait yapılar olmalarına rağmen prefabrik yapıların malzemesi ve tasarımları bakımından havalandırma uygulamaları oldukça başarılıdır. Nem ve koku oluşumu gibi durumlar, prefabrik WC ve duş kabinlerinde yaşanmamakta, ferah bir atmosfer sunulmaktadır. Fema Prefabrik kalitesi ile prefabrik WC ve duş kabinleri ile tanışın.
Ölçüler: WC ve Duş Kabinleri 7 m², WC ve Duş Kabinleri 14 m², WC ve Duş Kabinleri 27 m², WC ve Duş Kabinleri 53 m², WC ve Duş Kabinleri 79 m², WC ve Duş Kabinleri 117 m²