Ön üretimli hafif prefabrik yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması ile prefabrik yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır.

Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte oması, bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır.

Prefabrik binalar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Fibercement levhalı panel sistem yapıların yüklemesi ve indirilmesi için vinç gerekmez. Fibercement bulonlu Tip bina ve Sac panel sistem binalarda vinç gerekmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dahil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı TSE belgeli ve çoğu ISO 9001 belgelidir. Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

Prefabrik Ofis 102 m², Prefabrik Ofis 114 m², Prefabrik Ofis 125 m², Prefabrik Ofis 125 m², Prefabrik Ofis 136 m², Prefabrik Ofis 136 m², Prefabrik Ofis 148 m², Prefabrik Ofis 159 m², Prefabrik Ofis 204 m², Prefabrik Ofis 25 m², Prefabrik Ofis 30 m² , Prefabrik Ofis 315 m², Prefabrik Ofis 230 m², Prefabrik Ofis 65 m², Prefabrik Ofis 79 m², Prefabrik Ofis 82 m², Prefabrik Ofis 89 m², Prefabrik Ofis 98 m²

Prefabrik yapılar

Hayalinizdeki Yaşam Alanları – Zamandan Tasarruf Edin

Prefabrik Ofis

Fonksiyonel artıları ile prefabrik ofis seçenekleri, rahat ve güvenli bir ofis ortamında çalışmak isteyen kişi ve firmalara konforlu çalışma alanları sunuyor. Diğer yapı çeşitlerine göre avantajlı özellikleri ile ön plana çıkan prefabrik ofisler, uygun fiyatlı modelleri ve zengin ürün yelpazesi ile en çok tercih edilen yatırımlar arasında yer alıyor.

Bilgi Al İncele

Prefabrik Yatakhane

Çeşitli projeler için geçici veya kalıcı yatakhane kurulumu ihtiyacı kurumsal alanda sıklıkla karşılaşılan ihtiyaçlardan birisidir. Şantiye, fabrika, sosyal tesis ve askeri tesis gibi pek çok alanda kullanıma uygun olan Prefabrik Yatakhane binaları hem hızlı kurulumu hem de hazır teşkilatıyla anında kullanıma hazırdır.

Bilgi Al İncele

Prefabrik Yemekhane

Pratik ve kullanışlı yönleri ile öne çıkan hazır yapıların en çok tercih edilen seçeneklerinden prefabrik yemekhaneler, pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle şantiyelerde konteynerler gibi prefabrik yapılar da oldukça sık tercih edilmekte, prefabrik yemekhaneler de bu hazır yapı modellerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Bilgi Al İncele

Prefabrik Wc ve Duş

Kısa sürede fabrikada üretimi gerçekleştirilen, kolayca kurulup hızlı bir şekilde taşınabilen prefabrikler, pek çok farklı işleve sahip tasarımları ile dikkat çekiyor. Yaşamımızı kolaylaştıran hazır yapılar arasında en çok tercih edilenlerden biri de prefabrik WC ve duş kabinleri oluyor. Kamp alanları, park ve plaj gibi açık alanlar, fuar ve organizasyon gibi etkinlikler; bu prefabrik yapıların yaygın olarak kullanıldığı alanları oluşturmaktadır.

Bilgi Al İncele

Blog