Prefabrik Evler

Prefabrik  zengin bir model çeşitliliği sunan, her kullanım amacına yanıt verebilecek seçenekleri kullanıcıya sunar. Yapı olarak bakıldığından piyasadaki en ucuz prefabrik oldukça dikkat çekmektedir. Bu modeller tek katlı olabileceği gibi çok katlı olarak da tasarlanabilirken villa tarzında müstakil seçeneklere sahiptir. Hangi ev projesinin kendiniz için uygun olduğuna karar vererek adım atmanız ve bu süreçte bir evden neler beklediğinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. İhtiyaçlarınızı ve ortaya çıkabilecek gereklilikleri dikkate alan ve bunlara en iyi şekilde yanıt verecek prefabrik tarzındaki ev modelini belirleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize yönelik doğru bir seçim yapabilir, kendiniz için etkili çözümler sunan bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz.

Prefabrik evler

Hayalinizdeki Yaşam Alanları – Zamandan Tasarruf Edin

Acil Yerleşim Evleri

Acil Yerleşim Evleri Deprem, sel, heyelan, tsunami vb doğal afetler sonrasında ve doğal olmayan sebeplerden kaynaklı çok sayıda insanın acil yerleşim ihtiyaçları nedeniyle, prefabrike acil yaşam üniteleri yapılmaktadır.

Bilgi Al İncele

Tek Katlı Prefabrik Ev

Estetik ve kalitenin birleşimi Fema Prefabrik villa konutlar3

Tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanıyor. Kullanışlı tasarımları, avantajlı opsiyonel içeriği ve cazip fiyatlarıyla yoğun rağbet görmeye devam ediyor.

Bilgi Al İncele

Çift Katlı Prefabrik Ev

Konforu, estetik mimarisi ve modülerliği ile iki katlı prefabrik evler, günümüzün yapı sistemleri arasında en çok tercih edileni konumunda bulunuyor. Şehrin yorucu ve stresli yaşantısını müstakil yapının rahatlığıyla yok etmek isteyenler için iki katlı prefabrik evler, eşsiz bir çözüm sunuyor.

Bilgi Al İncele

Dubleks Prefabrik Ev

Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkeye hizmet veren Villa Yapı, iki katlı prefabrik ev yapımında da öne çıkıyor. Dubleks prefabrik ev hizmeti kapsamındaki Villa Yapı 2 katlı prefabrik evleri; 82 m²’den, 158 m²’lik alanlara kadar boyutlar sunar. 

Bilgi Al İncele

Prefabrik ev fiyatları kullanımının artmasıyla bu yapılara duyulan merak da artmaya başlamıştır. Herkesin merak ettiği bir sorular, prefabrik  nasıl yapılır veya 2. el prefabrik in fiyatları nedir gibi sorular bulunmaktadır. Ön üretimi demonte parçalı olarak fabrikalarda üretilen ve kullanım için sadece kurulum gerektiren yapı sistemidir. Şehrin kalabalık atmosferinde kısıtlı yaşam şartları sürdürmek yerine daha kullanışlı, konforlu ve belirlenen en ucuz fiyatlar ile elde edebilirsiniz. Kendine özel bir dünya yaratmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği hazır yapılar, bu evlerin dış cephesinden iç dizaynına, bahçe planlamasından oda büyüklüğüne kadar tüm detayları siz planlayabilirsiniz.

Son zamanlarda insanların en çok ihtiyaç duyduğu güvenli ve huzurlu yaşam alanına sahip olma düşüncesini karşılayan prefabrik , hayalini kurduğunuz yaşamın kapılarını aralar. A’dan z’ye tüm ayrıntılarına sizin karar verirsiniz. Ekonomik olan fiyatları ile seçtiğiniz evin büyüklüğüne, oda sayısına, dizaynına, dış cephesine kadar pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. 

Daha geniş aileler için ya da yaşam alanını genişletmek isteyen kişiler için  modellerde mevcuttur. Fakat kafanıza takılan herhangi bir soru için bizimle iletişime geçerek en çok tercih edilen hazır ev seçeneklerinden olan iki katlı prefabrik  tarzınıza, ihtiyacınız ve isteğinize en uygun modelleri, sizi şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaştırarak kendi yaşam alanınızın oluşmasını sağlayacaktır. Düz bir zeminin üzerine beton döküldükten sonra monte edilen prefabrik , minimal ve küçük bir yaşam hayal edenler için idealdir. 

Daha büyük bir evin hayalini kuran için de prefabrik  ebat büyüklüğü artırılabilmektedir. Her ihtiyaca ve isteğe uygun olarak tasarlanan prefabrik , monte edilecek alanın büyüklüğüne uygun olarak inşa edilebilmektedir. Şık ve modern bir dış görünüme sahip olan bu evlere, prefabrik evim diyebilmeniz için tarzınızı ve zevklerinizi yansıtabilirsiniz.

Prefabrik Fiyatları

Güncel fiyatlar, pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fakat inşaat sektörüne baktığımız zaman en ucuz fiyat etiketine sahip olan evler prefabrik dir. Öyleki 2024 yılı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. Böylece bütçenize en uygun hazır ev seçeneklerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Fiyat ve performans karşılaştırması yapıldığında hazır ev fiyatları daha avantajlı olduğu ortaya çıkmaktadır. Hazır ev ebat olarak metrekaresi, büyüklüğü, oda sayısı, dış cephesi, iç dizaynı, bahçe tasarımı gibi faktörler fiyatlandırmayı doğrudan etkilemektedir. En uygun hazır ev fiyatları için iletişime geçebilir ve anahtar teslim prefabrik  ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.
Tek katlı ya da çift katlı evleri en uygun fiyatları sizinle buluşturan Fema Prefabrik, kısa sürede evinizi teslim etmektedir. 

Prefabrik , eklenen ekstra özelliklere bağlı olarak fiyatları değişiklik gösterebilir. Çizim ve tasarım aşaması tamamlanan bu evler, en kısa sürede teslim edilir. İhtiyacınıza ve tarzınıza en uygun şekilde tasarlanan ve yıllar boyunca kullanabilir ve sizden sonraki nesillere miras bırakabilirsiniz. Bütçesini zorlamadan konut sahibi olmak isteyen kişilerin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği, oldukça ekonomik olan hazır ev fiyatları ile uygun çözümler sunmaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal konut ihtiyacınıza en ekonomik şekilde çözüm olan hazır ev fiyatları ekonomik olmalarına rağmen kalite, güvenlik, dayanıklılık, enerji tasarrufu, konfor gibi noktalardan ödün vermemektedir. Siz de hayalini kurduğunuz evleri gerçeğe dönüştürmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Prefabrik Modelleri

Konut mimarisindeki değişen trendlere ve kullanıcıların isteklerine özel olarak tasarlanan modeller, size özel olarak tasarlanabilmektedir. Bu modeller konfor ve güveni aynı anda yaşayacaksınız. Doğadaki ikinci eviniz ya da günlük kullanacağınız ev olarak tasarlanacak ve kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz bir konum olacaktır. İki katlı ya da prefabrik arasından seçiminizi yaparak işe başlayabilirsiniz. Seçim yaparken prefabrik evim diyebileceğiniz, birbirinden trend, modern ve kullanışlı modeller arasında zorlanabilirsiniz. Tarzınızı prefabrik  içerisinde en güzel şekilde yansıtabilirsiniz. Farklı boyutlarda, metrekarelerde, oda büyüklüklerinde tasarlanan prefabrik, ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılayacaktır.

Hazır ev kurulumundan sonra önüne bahçe tasarımı yaptırabilir ve verandada keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Yazlık, kışlık, yayla ya da bağ evi olarak kullanabileceğiniz prefabrik, kullanım açısından çeşitlilik sunar. Fema Prefabrik olarak hayalinizdeki evi, ideallerinize en uygun şekilde tasarlayarak sizinle buluşturuyoruz. Kullanım açısından büyük pratiklik sağlayan bu evlerin her geçen kullanım oranı artmaktadır. Kısa sürede tamamlanması ve model çeşitliliği kullanım oranının artmasına neden olan en önemli faktörlerdendir. İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize en uygun çözümler sunan Fema Prefabrik, çeşitli modellerde sunduğu bu evlerle hayallerinizi gerçekleştirir. Modelleri incelediğimizde maddi olarak en uygun fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca teknik özellikler, donanımlar, iç dizayn noktasında özel talepleriniz dikkate alınarak hazırlanan, hayalinizdeki evi özel fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Evler Hakkında

En çok tercih edilen hazır ev seçenekleri lider markası Fema Prefabrik ile hayallerini kurduğunuz evlere güvenle ve uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Hayata daha pozitif bakmanızı sağlayacak, ruhunuzu rahatlatacak ve yaşam tarzınızı değiştirecek hazır ev seçenekleri ile hayalleriniz gerçeğe dönüşecek. Son yıllarda dünya ve ülkemizde de kullanımı artan bu tarz evler, çeşitli modelleriyle ihtiyaçlarınızı karşılarken düşük maliyetleriyle de bütçenizi koruyor. Kendi yaşam alanına sahip olmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği, yaşam kalitenizi artırmakta ve size konforlu bir alan sunmaktadır.

Günümüzdeki yüksek fiyatlı betonarme evlerin aksine uygun fiyatıyla bütçenizi koruyor ve aynı zamanda da hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca depreme dayanıklı olması da tercih edilmesini artırmaktadır. Huzurlu ve güvenli bir yaşamın adresi olan evler, ihtiyacınıza ve isteğinize uygun olarak tasarlanabilmektedir. Tek katlı ya da iki katlı modeller arasından tercihinizi yaparak iç ve dış dizaynını, oda sayısını, oda büyüklüklerini, bahçe planlamasını dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Evlerin Avantajları

Hazır ev seçenekleri, kullanışlı olmaları ve güzel görünmeleriyle son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlanan hazır ev fiyatları dahil olmak üzere pek çok avantajı bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan fiyatları ile isteyen kişilerin mutlaka bilmesi gereken bilgiler vardır.
Evlerin yapım aşaması ve inşaat süresi oldukça kısadır. Hazır ev fiyatları ve maliyetleri yapılan sözleşmede belirlenir ve sabit kalır, artan fiyatlardan etkilenmez. En popüler güçlü ısı yalıtımına sahiptir ve bu nedenden büyük oranda enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca evin kurulduğu yerde kalmak zorunda değildir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Her iklim koşullarında güvenle kullanılabilen ve oldukça kısa sürede teslim edilir ve bu evlerin kira getirisi de yüksektir.

Ev diyebileceğiniz bu evlerin en büyük avantajlarından biri de, diğer binalara oranla maliyetinin daha az olmasıdır. Bu evlerin bakım ihtiyacı da yok denecek kadar azdır. İhtiyaçlarınıza ve yeniliklere sınırsız çözümler sunar ve değerini ömür boyu yüksek tutar. Yapımı oldukça kolay ve hızlıdır. Her alana uygun ve dilediğiniz büyüklüklerde üretilebilir ve diğer yapılara oranla daha kısa bir zaman diliminde teslim edilebilmektedir. Hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf etmenizi sağlar ve hayalini kurduğunuz evi tasarlayabilirsiniz. Bu evlerin avantajlarından biri de, eklemeler yaparak genişletmenin mümkün olmasıdır. Bu evin küçük geldiği durumlarda dilediğiniz büyüklüklerde oda, banyo ya da balkon eklettirebilirsiniz.

Çelik iskelet üzerine yapılan bu evler, depreme dayanıklı ve oldukça sağlam, güvenlidir. Tasarımında hayal gücünü dilediğiniz gibi kullanarak hayallerinizdeki evi tasarlatabilirsiniz. Hazır ev fiyatları yanı sıra avantajları da kısaca; yapımının hızlı ve pratik olması, estetik olması, kullanışlı olması, modüler olması, konforlu yapılardan oluşması, ısınma sorununun yaşanmaması, depreme dayanıklı olması ve güvenli olmasıdır. Ayrıca çevre kirliliğine de sebep olan faktörleri barındırmaz.

Blog