Fabrika

Adres    : Fatih Sultan Mehmet Cd. No: 126 Çayırova / Kocaeli
Gsm      : 0532 450 0675
Gsm1    : 0530 484 4591
E-posta : femaprefabrik@gmail.com

Şube – Çanakkale

Cumhuriyet Mah. Yeni İzmir Yolu Cad. No: 39/1 Kepez/ÇANAKKALE

 

Şube – Balıkesir / Ayvalık

Kazım Karabekir Mahallesi Kışla Mevki No 34/3 Ayvalık / Balıkesir

Şube – Bulgaristan

Tırgovski Centre ” Kiril i Metodii “, et. ,ul. Skobelev , gr. Burgas

0876 85 0021, 0876 85 0024 ” Sehener Hasan 

Prefabrik Evler Hakkında

En çok tercih edilen hazır ev seçenekleri lider markası Fema Prefabrik ile hayallerini kurduğunuz evlere güvenle ve uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Hayata daha pozitif bakmanızı sağlayacak, ruhunuzu rahatlatacak ve yaşam tarzınızı değiştirecek hazır ev seçenekleri ile hayalleriniz gerçeğe dönüşecek. Son yıllarda dünya ve ülkemizde de kullanımı artan bu tarz evler, çeşitli modelleriyle ihtiyaçlarınızı karşılarken düşük maliyetleriyle de bütçenizi koruyor. Kendi yaşam alanına sahip olmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği, yaşam kalitenizi artırmakta ve size konforlu bir alan sunmaktadır.

Günümüzdeki yüksek fiyatlı betonarme evlerin aksine uygun fiyatıyla bütçenizi koruyor ve aynı zamanda da hayalini kurduğunuz eve sahip olmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca depreme dayanıklı olması da tercih edilmesini artırmaktadır. Huzurlu ve güvenli bir yaşamın adresi olan evler, ihtiyacınıza ve isteğinize uygun olarak tasarlanabilmektedir. Tek katlı ya da iki katlı modeller arasından tercihinizi yaparak iç ve dış dizaynını, oda sayısını, oda büyüklüklerini, bahçe planlamasını dilediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Prefabrik Evlerin Avantajları

Hazır ev seçenekleri, kullanışlı olmaları ve güzel görünmeleriyle son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlanan hazır ev fiyatları dahil olmak üzere pek çok avantajı bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan fiyatları ile isteyen kişilerin mutlaka bilmesi gereken bilgiler vardır.
Evlerin yapım aşaması ve inşaat süresi oldukça kısadır. Hazır ev fiyatları ve maliyetleri yapılan sözleşmede belirlenir ve sabit kalır, artan fiyatlardan etkilenmez. En popüler güçlü ısı yalıtımına sahiptir ve bu nedenden büyük oranda enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca evin kurulduğu yerde kalmak zorunda değildir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Her iklim koşullarında güvenle kullanılabilen ve oldukça kısa sürede teslim edilir ve bu evlerin kira getirisi de yüksektir.

Ev diyebileceğiniz bu evlerin en büyük avantajlarından biri de, diğer binalara oranla maliyetinin daha az olmasıdır. Bu evlerin bakım ihtiyacı da yok denecek kadar azdır. İhtiyaçlarınıza ve yeniliklere sınırsız çözümler sunar ve değerini ömür boyu yüksek tutar. Yapımı oldukça kolay ve hızlıdır. Her alana uygun ve dilediğiniz büyüklüklerde üretilebilir ve diğer yapılara oranla daha kısa bir zaman diliminde teslim edilebilmektedir. Hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf etmenizi sağlar ve hayalini kurduğunuz evi tasarlayabilirsiniz. Bu evlerin avantajlarından biri de, eklemeler yaparak genişletmenin mümkün olmasıdır. Bu evin küçük geldiği durumlarda dilediğiniz büyüklüklerde oda, banyo ya da balkon eklettirebilirsiniz.

Çelik iskelet üzerine yapılan bu evler, depreme dayanıklı ve oldukça sağlam, güvenlidir. Tasarımında hayal gücünü dilediğiniz gibi kullanarak hayallerinizdeki evi tasarlatabilirsiniz. Hazır ev fiyatları yanı sıra avantajları da kısaca; yapımının hızlı ve pratik olması, estetik olması, kullanışlı olması, modüler olması, konforlu yapılardan oluşması, ısınma sorununun yaşanmaması, depreme dayanıklı olması ve güvenli olmasıdır. Ayrıca çevre kirliliğine de sebep olan faktörleri barındırmaz.

Blog