BulgarianEnglishTurkish

Prefabrik Yapılar

Ön üretimli hafif prefabrik yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması ile prefabrik yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır.

Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte oması, bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır.

Prefabrik binalar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Fibercement levhalı panel sistem yapıların yüklemesi ve indirilmesi için vinç gerekmez. Fibercement bulonlu Tip bina ve Sac panel sistem binalarda vinç gerekmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dahil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı TSE belgeli ve çoğu ISO 9001 belgelidir. Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

Prefabrik Ofis 102 m², Prefabrik Ofis 114 m², Prefabrik Ofis 125 m², Prefabrik Ofis 125 m², Prefabrik Ofis 136 m², Prefabrik Ofis 136 m², Prefabrik Ofis 148 m², Prefabrik Ofis 159 m², Prefabrik Ofis 204 m², Prefabrik Ofis 25 m², Prefabrik Ofis 30 m² , Prefabrik Ofis 315 m², Prefabrik Ofis 230 m², Prefabrik Ofis 65 m², Prefabrik Ofis 79 m², Prefabrik Ofis 82 m², Prefabrik Ofis 89 m², Prefabrik Ofis 98 m²

ofis-prefabrik

Prefabrik Ofis Binaları Şantiye mobilizasyonunda yer alan ofis yapıları ve çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından genellikle kalıcı olarak yaptırılan binalar bu kategoride yer almaktadır.

yemekhane-binalari

Prefabrike yemekhane yapıları şantiyelerde, fabrikalarda, sosyal tesislerde, askeri tesislerde, açık hava ve diğer organizasyonlarda, belediye aş evleri vb mekanlarda,

prefabrik-yatakhane-662-m²

Konaklayan Çalışanların Sayısına Uygun: Konforlu Uyku Alanları, Dinlenme Alanı için Ferahlık Sunan: İdeal Havalandırma ve Yalıtım

Her projede kalite, her projede teknoloji

Sektöründe uzman ve deneyimli kadrosuyla Firmamız Prefabrik Türkiye`nin her yerine, her bütçeye uygun fiyat listesi ve ödeme seçenekleri sunabilmektedir.

    Call Now Button
    × Whatsapp
    Fema Grup Prefabrik

    Gölcük, Düzce ve Van depremlerinin ardından prefabrik yapı sektörü önem kazanmıştır. Betonarme yapıların yerine tercih edilmektedir. Hazır yapılar denildiğinde ilk akla gelen ürünler prefabrik ürünlerdir. Bu ürünler bir çok amaç için kullanılabilmektedir. Bunların başlıcaları: prefabrik şantiyeler, ofisler, sosyal tesisler, okullar, hastaneler, kamp yapıları, askeri yapılar..